Klasa V na Dzień Matki

Wysianie łąki kwietnej z okazji Dnia Matki zostało zorganizowane przez uczniów klasy 5 w ramach Kampanii na rzecz Rozwoju Zrównoważonego 2011-2014 oraz Programu Edukacji na rzecz Rozwoju Zrównoważonego „Ogród – ostoja zwierząt”.
      W ogródku przyszkolnym posiana została mieszanka traw, ziół i pospolitych chwastów (chaber łąkowy, kąkol polny, mak polny, krwawnik pospolity, dziewanna pospolita, itp.), która będzie bazą pokarmową dla ptaków, owadów i drobnych ssaków.
       Mamy nadzieję, że miejsce to będzie służyło wszystkim uczniom naszej szkoły do edukacji przyrodniczej.

Marlena Sagalska-Pomaska