Koncert w naszej szkole

W środę, 30 października 2013r., uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli okazję zapoznać się ze wspaniałą kulturą dalekiego kaukaskiego kraju – Gruzji. Artyści, których podziwialiśmy, wykonali kilka tańców z różnych rejonów swojej ojczyzny. Narodowe stroje, ciekawa i bardzo trudna do wykonania choreografia oraz interesujący komentarz spotkały się z bardzo dobrym odbiorem wszystkich słuchaczy. Muzyka, która towarzyszyła wykonawcom, intrygowała i zaskakiwała egzotycznym rytmami i brzmieniem. Uczniowie zachowywali się jak doświadczona publiczność, reagująca z wielką wrażliwością na sztukę i tworząca atmosferę wielkich doznań artystycznych. Tancerze czuli się w naszej szkole bardzo dobrze, za co kilkakrotnie dziękowali.
Koncert ten rozpoczął nowy rozdział kontaktu z kulturą muzyczna w naszej szkole.

Ewa Bobrowska-Korolko