Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny - kolorowy zawrót głowy

W tym roku uczniowie naszej szkoły przeżyli niezapomniany pierwszy dzień wiosny. Atrakcji nie zabrakło!

Zamiast tradycyjnej marzanny zorganizowano konkurs na najpiękniejszy, wiosenny kapelusz. Wyobraźnia uczestników okazała się nieograniczona. Na kapeluszach, przygotowanych zarówno przez uczniów klas młodszych, jak i starszych, pojawiły się: żabki, bazie, biedronki, motyle i, rzecz jasna, kolorowe kwiaty. Każda z klas starała się stworzyć jak najpiękniejsze dzieło, które było następnie przedstawiane uczniom i opisywane pod kątem twórczego zamysłu projektantów.

W taki dzień nie mogło też zabraknąć muzyki. Odśpiewano najpiękniejsze, wiosenne piosenki, po czym uczniowie przystąpili do rysowania portretów nauczycieli. Chociaż zadanie nie należało do najłatwiejszych, wszyscy sobie z nim świetnie poradzili! Dodatkową atrakcją spotkania było uroczyste przekazanie pucharu „Klasy z klasą" uczniom z kl. V za przygotowanie wspaniałego konkursu „Mam talent".

W naszej szkole wiosna zagościła już na dobre! Dziękujemy wiośnie za wspaniałą pogodę 21 marca i znakomite humory. Teraz czekamy już tylko do lata!

Anna Kobus