Ślubowanie klasy pierwszej

14 października 2013 roku odbyło się w naszej szkole ważne wydarzenie. Tego dnia najmłodsi uczniowie już oficjalnie zostali przyjęci w poczet braci szkolnej. Otuchy do występów dodały im koleżanki z klasy IV. Pierwszaki recytowały wierszyki i śpiewały poznane piosenki, aby udowodnić, że zasługują na miano ucznia! Pani dyrektor pochwaliła dzieci za występ i znajomość szkolnych zasad. Potem dzieci uroczyście złożyły ślubowanie. Pierwsza klasa otrzymała też życzenia od Przewodniczącej Rady Rodziców - p. Anny Kobus. Na uroczystości obecni byli przejęci Rodzice oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Po uroczystości zostały wręczone uczniom pamiątkowe dyplomy oraz "magiczne" ołówki, aby wszystkie pisane w zeszytach literki były jak modelki. Naszym pierwszakom życzymy samych wspaniałych chwil z nauką!

Wychowawczyni klasy pierwszej Renata Spałek