Spektakl edukacyjny KULEK

Klasa I została zaproszona przez Tramwaje Warszawskie Sp. zo.o na spektakl poświęcony bezpieczeństwu drogowemu realizowanemu w ramach kampanii społecznej Bądźmy razem bezpieczni.
Przedstawienie było wystawiane w Teatrze Kamienica.
Spektakl był zabawny, jednak dzieci mogły się też dowiedzieć wielu ważnych rzeczy o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, o korzystaniu ze środków komunikacji miejskiej, o telefonach alarmowych oraz o sposobie udzielania pierwszej pomocy.

wychowawczyni klasy I - Renata Spałek