UROCZYSTA INAUGURACJA PILOTAŻU "WARS I SAWA GRAJĄ W SZACHY"

Delegacja uczniów z klasy 2 wzięła udział w inauguracji pilotażu "WARS i SAWA grają w szachy", która odbyła się4 października 2013 r. w Hali "Koło" przy ul.Obozowej.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć: spektakl partii szachowej - żywe szachy pt. "Bitwa Wiedeńska 1683 r.", szachowe inspiracje taneczne oraz pokaz mody inspirowanej grą w szachy.

Podczas uroczystości ogłoszono wyniki w konkursach towarzyszących pilotażowi "WARS i SAWA grają w szachy", które połączono z wręczeniem nagród. W korytarzach hali mogliśmy podziwiać wystawę zwycięskich prac uczniów w konkursie na "Najpiękniejszą bierkę szachową".