XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI Warszawa „ORTOGRAFICZNY SZLAK 7 INTELIGENCJI”

W dniu 4.10. 2013 r. w ramach obchodów XI Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji czwórka uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Grze Terenowej pt. „Ortograficzny szlak 7 inteligencji” organizowanej  przez doradców Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno - Społecznych.

Głównym celem wyżej wymienionej gry było rozwijanie u uczniów z dysleksją różnych rodzajów inteligencji: słownej, wizualno-przestrzennej, muzycznej, fizyczno-kinestetycznej, logiczno-matematycznej, interpersonalnej i intrapersonalnej.

Ewelina Marcinkowska