Andrzejki klas I-III

Na czas balu andrzejkowego klas 1-3 szkolna sala konferencyjna przemieniona została w tajemniczą komnatę wróżb, gdzie mamy-czarownice (i jeden tato-cyganka) zabrali dzieci w krainę wróżb i przepowiedni. Były losy skryte w balonach, precle z wróżbą, lanie wosku i tajemnicze imiona skryte w serduszkach. Z kleksów i pływających słomek wróżono przyszłość, rzucano grosikiem do celu i bawiono się przednie przy tanecznej muzyce. Zaś na koniec dzieci zjadły razem pizzę. To był wspaniały wieczór - dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie i poprowadzenie balu!