Dekorowanie klas

W dniu 9 grudnia nasza szkoła przybrała odświętny wygląd. Rodzice oraz nauczyciele w każdej z klas udekorowali ją świątecznie, a w tym czasie dzieci pomagały w pracy oraz doskonale się bawiły.

Dziś dekorowaliśmy klasę, żeby było ładnie, bo będą Święta Bożego Narodzenia. Stroiliśmy klasę i ubieraliśmy choinkę razem z rodzicami i naszą Panią. Jako dekoracje powiesiliśmy aniołki, choinki, bombki, łańcuchy, gwiazdki i aniołki z rąk. Teraz klasa nam się bardzo podoba! Przygotowaliśmy też rzeczy na kiermasz: świeczniki, bombki i gwiazdkę betlejemską.

Marta, Dominik, Julia, Róża i Kacper z klasy IIa