Malowanie bluzek na zajęciach kreatywno- artystycznych

W piątek 24 października w ramach zajęć artystyczno-kreatywnych na świetlicy dzieci ozdobiły podkoszulki własnoręcznie wykonanymi malunkami. Zajęcia prowadziła Patrycja Łukaszewska, dla naszych uczniów było to emocjonujące doświadczenie! O czym najlepiej świadczyły komentarze uczestników:

• Podoba się!

• Mam sukces! Nie ubrudziłem się!

• Ciociu, a skąd masz tyle obrazków?

• Ja maluję pająka!

• U mnie będzie UKS Okęcie.

• Zrobiłem serce, pająka, kwiatek i węża!

• A ja bratu maluję serce przebite strzałą, ale nie wiem po co.

• Jak to po co? Żeby było ładnie!

• Ale fajnie wyszło!

W czasie gdy klasy 1-3 malowały na podkoszulkach, pani Joanna Rudzińska prowadziła zajęcia z decoupage dla uczennic ze starszych klas. Kolejne artystyczne działania w ramach świetlicy planowane są na 14 listopada - będzie to ciąg dalszy malowania ubrań. Szczegóły po 11/11 u p. Eweliny Marcinkowskiej.