Nasza klasa 4a

Nasza klasa 4a...

Wielką przyjemnością było spotkanie we wtorek, 9 grudnia, kiedy to wspólnie dekorowaliśmy naszą salę, tworząc wspaniałą świąteczną atmosferę... Nie zabrakło kolorowych łańcuchów, bombek i gwiazdek. Wiele elementów dekoracyjnych przygotowaliśmy własnoręcznie i jesteśmy dumni z tego, że tak pięknie wyglądają. Najważniejsze jednak było to, że popołudnie spędziliśmy razem, rodzice i dzieci, w tak radosnym i rodzinnym nastroju:)  A choinkę ubierało wspólnie dziewiętnaście osób, czyli MY – uczniowie super klasy!