Spektakl "Trzewiki szczęścia"

Klasa II poszła do Teatru Kamienica na przedstawianie pt.Trzewiki szczęścia. Dzieci obejrzały zabawną opowieść o tym, że własne szczęście można docenić dopiero wtedy, gdy zazna się odrobiny goryczy. Bohaterami bajki była pogrążona w melancholii księżniczka Lala oraz rezolutny, zawsze uśmiechnięty szewczyk Felek. Okazuje się, że smutki Lali odpędzić mogą tajemnicze trzewiki, które posiadają szczególną właściwość. Spotkanie w teatrze  miało  charakter edukacyjny i interaktywny.