Walentynki

Za nami walentynki – na korytarzu pozostały wielkie serca, na których dzieci, nauczyciele i rodzice wpisywali sobie nawzajem życzenia i miłe słowa.
Jak w każdy piątek dzieci dziś mogły przynieść do szkoły swoje zabawki: na świetlicy klasy 2 i 3 królowały budowle z lego i gry zespołowe. Piątki to też zajęcia kreatywne: tym razem dzieci pochłonęło układanie obrazków z koralików. Powstał istny mozaikowy zwierzyniec! Niektóre z prac były bardzo czasochłonne i wymagały wiele wytrwałości ze strony projektantów, ale efekty były wspaniałe.