Wigilie klasowe

Jedną z pięknych tradycji kultywowanych w naszej szkole są wigilie klasowe. Wtedy to wszyscy zasiadamy przy wspólnym stole, dzielimy się opłatkiem, składając najserdeczniejsze życzenia. W świątecznej atmosferze, przy wtórze kolęd oraz  pastorałek rozmawiamy i śmiejemy się. Jesteśmy dumni, że tworzymy tak wspaniałą klasę, że możemy być razem :)

Niech się spełnią wszystkie życzenia, zrealizują marzenia, a szczęście i pomyślność w nadchodzącym Nowym Roku rozjaśni każdy dzień i niesie spokój...