Zajęcia kreatywno-artystyczne

Strona naszej szkoły została odwiedzona już ponad 100 000 razy! Bo też dzieje się tu bardzo dużo: wycieczki, lekcje w terenie, warsztaty i różnorodne spotkania są dla naszych uczniów okazją do poszerzenia wiedzy o świecie i inspiracją do odnajdywania własnych pasji. Mamy nadzieję, że kolejny rok nauki będzie równie ciekawy :)

W naszej szkole w piątki prowadzone są zajęcia kreatywno-artystyczne. Jest to projekt realizowany przez kilka mam, które dzielą się swymi umiejętnościami z uczniami. W ramach zajęć odbyło się „Koralikowanie” prowadzone przez Patrycję Łukaszewską i Annę Kobus oraz zajęcia decoupage prowadzone przez Joannę Rudzińską. Dzieci z entuzjazmem poznają nowe techniki i są twórczymi artystami! Bardzo dziękujemy uczennicom starszych klas za pomoc młodszym uczniom w trudnej technice decoupage! Niebawem czeka nas malowanie ubrań.

Zajęcia zaczynają się w piątki o 14.00 (klasa 1) i o 15.00 klasy 2-6.

Koordynatorem zajęć jest p. Ewelina Marcinkowska, wychowawczyni świetlicy klasy 1.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do działania!