Zajęcia na basenie

Przez pierwszy semestr uczniowie kl. 2a uczęszczali na zajęcia nauki pływania do OSiR przy ul. Gładkiej 18. Dzieci w podziale na dwie grupy uczyły się pływać oraz doskonaliły technikę pływania. A oto relacja młodych pasjonatów pływania:
W każdy czwartek chodziliśmy na basen. To trwało bardzo długo i teraz już umiemy pływać! Na basenie uczyliśmy się pływać kraulem, na grzebiecie i strzałką. Najpierw były zajęcia, a potem był czas na zabawę. Wtedy można nurkować, zjeżdżać na zjeżdżalni i pływać na materacach. A czasem instruktor kazał nam zamykać oczy i wpychał nas do wody, i to było super! Bardzo się nam podobała zabawa w wodzie i lubimy naszych instruktorów!
Klasa 2a