Zdrowa kanapka

W związku z udziałem naszej szkoły w programie „Trzymaj formę” 15 października 2014r. odbyła się akcja pt. „Zdrowa kanapka”.  W tym dniu uczniowie klas starszych działający w SK PCK przygotowywali smaczne i zdrowe kanapki na drugie śniadanie, którymi częstowali koleżanki i kolegów w czasie przerwy.
     Organizacja imprezy zbiegła się w czasie z obchodami Światowego Dnia Żywności  i Walki z Głodem 16.10.2014r., który ma na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na rosnący w świecie problem niedożywienia. Głód to zjawisko występujące nie tylko w państwach trzeciego świata czy na terenach objętych konfliktami zbrojnymi. Obecny jest również w polskich domach....
        Dziękujemy przedstawicielom Rady Rodziców za pomoc w organizacji i przygotowaniu kanapek.
Marlena Sagalska-Pomaska
Aneta Słysz