Informacje

W dniu 23.09.2015 roku nasi uczniowie pod opieką p. Roberta Blank wzięli udział w mistrzostwach dzielnicy Włochy m. St. Warszawy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Zawody odbyły się na stadionie klubu sportowego „Przyszłość” Włochy.
Szkołę reprezentowali uczniowie: Oliwia Gozdawa-Godlewska, Małgorzata Anusiak , Marta Krzyżanowska, Katarzyna Białoszewska, Zofia Bartosiewicz, Miłosz Bankiewicz, Patryk Jacak, Wojciech Jastrzębski,Jakub Sulęcki, Paweł Sulęcki, Piotr Piłka, Oskar Figaszewski.
2 miejsce i srebrny medal w kategorii dziewcząt klas piątych zdobyła Katarzyna Białoszewska, a miejsce 5 Małgorzata Anusiak.