DOTYCZĄCA KORZYSTANIA Z OBIADÓW

Cena jednego obiadu w systemie abonamentowym wynosi 5.- zł. (nie ma obiadów jednorazowych).

Należność za obiady przyjmowana jest w sekretariacie w szkoły.

Od 15 dnia każdego miesiąca wywieszana jest informacja o wysokości należności za następny miesiąc i godzinach, w jakich można dokonać wpłat.

Opłaty za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Wyjątek stanowią miesiące styczeń i wrzesień, w których opłat można dokonać do 5 dnia miesiąca.

W uzasadnionych przypadkach dyrektor szkoły, na wniosek rodzica może wyznaczyć inny termin na wniesienie opłat za korzystanie z posiłku.

W przypadku nieobecności ucznia zwrotowi (przy opłacie za następny miesiąc) podlega dzienna wysokość opłaty pod warunkiem, że informacja o nieobecności lub rezygnacji będzie zgłoszona w danym dniu najpóźniej do godz. 9.00 telefonicznie lub osobiście wyłącznie w sekretariacie szkoły  - tel. 0 22 846-03-81.

Jeżeli opłata nie zostanie wniesiona w wyznaczonym terminie (tj. z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków) obiad na dany miesiąc nie będzie planowany.