• Świetlica jest czynna w godzinach 7.00 - 8.00 oraz 11.30 - 17.30.
  • Opieką w świetlicy szkolnej obejmuje się uczniów z klas 1-3, a w szczególnych przypadkach i w miarę wolnych miejsc, uczniów klasy 4. Przyjęcia do świetlicy dokonuje się na podstawie  karty zgłoszenia (w zakładce dokumenty świetlicy), którą rodzice zobowiązani są złożyć w sekretariacie szkoły do 15 kwietnia w  roku poprzedzającym zakwalifikowanie dziecka do świetlicy na następny rok szkolny.

Nauczyciele- wychowawcy świetlicy w roku szkolnym 2015/16:

• Robert Blank
  • Maria Foszer